Koheziv Jel İçerikli Silikon Protezler İle Meme Büyütme

Koheziv jel içerikli silikon protezler ile meme büyütme yapıldığı zaman ilk bilmeniz gereken bu operasyonu olmak isteyen hemen herkesin aklına takılan bir soru vardır, acaba silikon patlarsa ya da delinirse ne olur? İşte bu sorunuza çok iyi bir cevabı var bu silikon protezin. Koheziv jel içerikli silikonlar akışkan olmadığı için, delinse de ya ra elinize alıp bir kaç ayrı parçaya kesseniz de akmaz sızdırmaz yani bu düşünce bu meme büyütme silikonu ile ortadan kalkıyor.

Koheziv Jel İçerikli Silikon Protezler İle Meme Büyütme

Eski den televizyonlarda korku filmi gibi haberler olurdu belki hepiniz hatırlarsınız. Hele ki Reha Muhtar'lı haberler de yok efendim silikon deindi, yok efendim silikon patladı, şöyle oldu böyle oldu hep insanları korkutan haberler ile reyting almaya çalışan bir anlayış vardı o zamanlar.

Evet bu tür durumlar olmadı değil elbette oldu fakat artık çok geri de kaldı teknoloji değişti ve meme büyütme sonrası silikonlar neredeyse anlaşılmaz doğal görünümlü ve çok dayanıklı hale geldi. Koheziv silikonlar bıçakla kesilip ikiye dahi ayrılsa akmaz dolayısı ile bu korku artık yersiz. Uzun yıllar güvenle taşıyabilirsiniz koheziv silikonlarınızı.

 

Şimdilerde dert etmeniz gereken şey, hadi buna dert demeyelim karar vermeniz gereken şey diyelim, meme büyütme için kullanılacak silikon değil boyutu ve görüntüsü nasıl olsun olmalıdır. Yüzlerce boy çeşit vardır, enine ya da kalkık ucu ve eni boyu gibi değişkenler ile çeşitlilik yüzlerceye ulaşır. Burda doktorunuzun tavsiyelerine mutlaka kulak vermenizi öneririm, doktorunuz büyük ihtimal ile sanal ortamda sizin üç boyutlu bir görselinizi yine üç boyutlu olarak meme büyütme sonrası nasıl görüneceğiniz ile alakalı dinamik görseller ile size gösterecektir. Böylelikle siz nasıl bir görünüme kavuşacaksınız bunu görebileceksiniz.

Bir çok insan için acaba meme büyütme ameliyatı olsam nasıl görünürüm sorusu çok kafa karıştırıcıdır. Belki de devamlı düşünür ama bir türlü karar veremez ya da cesaretini toplayamaz. Artık bu üç boyutlu teknolojiler sayesinde meme büyütme ameliyatı olmasanız dahi, olsanız nasıl görüneceksiniz görmeniz gayet mümkün. Böylece karar verme süreciniz oldukça kolaylaşıyor.

Bu operasyon öyle çok korkulacak bir operasyon da değil ayrıca. Göbek deliğinden dahi izsiz girilip yapılabilen operasyonlar bunlar. Ama genellikle meme ucun altından bir çizik ile ya da koltuk altından girmeyi tercih eder doktorlar. Bunun sebebi daha kolay ve sıfır hataya yakın sonuçlar alınması.

İnceleyerek bakılırsa çok dikkatli biri ancak görebilir ufacık bir kesi ile tüm operasyon yapılabiliniyor. Örneğin koltuk altında zaten var olan bir kıvrım seçiliyor ve oradan giriş yapılıyor, o bölge zaten doğal kıvrım izi olduğundan bu kesi izi zaten büyük ölçüde de iyileştiği için neredeyse iz görünmez oluyor diyebiliriz.

Çokta dert etmeyin derim Op. Dr. Mert Demirel bu konu da çok tecrübeli ve uzman tanınan bir doktor kendisinin bu konudaki paylaşımlarını Meme Büyütme de Koheziv Jel İçerikli Silikon Protezler ile ilgili makalesini mutlaka okumanızı öneririm.

Oldukça başarılı sonuçlar alan ve meme büyütme konusunda ünlenen Op. Dr. Mert Demirel çok açıklayıcı makale ve anlatımlar ile sizlerin aklına takılan bir çok konu da kısa videolar çekmiş sitesinde bulabilirsiniz. İnceleyip kendisinden bir randevu alırsanız eğer kesinlike kendisi ile tanışınca memnun olacağınıza inanıyorum.

Çok fazla düşünüp kararsız kalmayın hemen bir randevu alın, üç boyutlu meme büyütme sonrası nasıl görüneceksiniz gidin bir görün sonra zaten hızlıca tüm kararsızlığınız gidecek kararlı bir şekilde hemen bu operasyonu olmak isteyeceksiniz.

Kaynak: http://www.mertdemirel.com/meme-buyutme/

Web sitemizde yer alan içerikler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Çok daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.