İstanbul da Saç Ekimi Merkezi Tavsiye Estetik International

İstanbul da Saç Ekimi Merkezi Tavsiye Estetik International olmayacakta ne olacak? Bize göre işini en iyi yapan Saç Ekimi Merkezleri arasında bulunuyor. Hatta kendi geliştirdikleri Organik Saç Ekimi ile oldukça ses getiren bir kurum Estetik International. Bu yazımızda Size Saç Ekimi Tavsiyelerimizi iletmek istedik.

Özellikle İstanbul da Saç Ekimi Merkezi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Herkesin aklına gelen ilk şey acaba o kadar para harcayacağım peki ya tutmazsa, ya bu kadar zaman ve para harcadıktan sonra arzu ettiğim saç yoğunluğuna kavuşamazsam. Elbette bu konu da çok haklısınız peki o zaman neden garantili bir saç ekimi operasyonu tercih etmeyesiniz ki? Peki bu nasıl oluyor saç ekimi için garanti mi verilir diye bilirsiniz. Elbette garanti olmaz ama şu şekilde olabilir, saç ekimi merkezi vermiş olduğu hizmetin garantisini verir eğer ben yaptığım işin sonunda vadettiğim sonucu size veremez isem yapmış olduğum işlemi tekrar ederim ve sizden ek bir ücret talep etmem. İşte bunu bence her merkez söylemeli ama maalesef bu bakış açısı her yerde yok.

İstanbul Saç EKimi Tavsiye : http://www.estetikinternational.com.tr/sac-ekimi

Estetik International İstanbul da ARGE Merkezinde Saç Ekimi ile ilgili kendi yöntemini geliştirdi Biliyor muydunuz?

İki yıl süren bu ARGE çalışmasında Op. Dr. Bülent Cihantimur liderliğinde yapılan çalışmalar sonucu devrimsel bir teknik bulundu. Bu yöntem vücudunuzdan 100 cc kadar alınan yağ dokunuzun ayrıştırılıp kök hücre elde edilmesi ve bu kök hücre ile vücut yağınızın saç ekilecek bölgeye ekim öncesi enjekte edilmesi ve sonrasında saçın ekim işlemlerinin yapılması ile hayata geçirilmiştir. Bu yöntemin amacı saç ekilen bölgenin güçlenmesi saçlarınızın beslenmesinin sağlanmasıdır. Saçlarınızın dökülmesine elbette sebep olan durum o bölgedeki saçların yeterli oranda beslenememesi durumudur. Eğer saç ekilecek alan uygun koşullarla beslenmez ise siz bu alana saç ekseniz de bir süre sonra yine beslenemez ve dökülür. İşte bu durum ile karşılaşmamak adına saç ekilecek alanın önce zenginleştirilmesi gerektiği konusuna eğilen doktorlar bu konu hakkında oldukça zaman harcamışlar.

Organik Saç Ekimini İlk Kendinde Denedi

Op. Dr. Bülent Cihantimur yıllarca saç dökülmesi ile mücadele etti kendi saçları da dökülmüştü ve geliştirdiği bu yöntemi kendinde deneyerek örnek olmak istedi. 

istanbul saç ekimi

Sizin de gördüğünüz gibi eski görüntüsü ile Bülent Bey'in alakası kalmamış hatta gençleşmiş bizce de oldukça yakışmış. Durum böyle olunca eski yöntem ile saç ektirmek ne kadar mantıklı artık siz karar verin. Bir çok saç ekimi yapan kel adam var soruyorsunuz neden siz ektirmiyorsunuz yok eşim böyle seviyor yok efendim ben böyle seviyorum gibi palavralara sanıyorum ki sizin de karnınız tok.

Herkes gibi siz de sonuç görmek istiyorsunuz o zaman eski yöntemleri bir kenara bırakıp işin ehli ile sonuca ulaşmak en mantıklı karar olacaktır diye düşünüyoruz. Görünen köy kılavuz istemiyor işte her şey ortada bunu gördüğümüzde doğal olarak eski klasik yöntemleri es geçip Estetik International'ın Organik Saç Ekimini tavsiye etmeden duramıyoruz.

 

Web sitemizde yer alan içerikler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Çok daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.